Pomysły na wieczór kawalerski i panieński razem

Pomysły na wieczór kawalerski i panieński razem

Więc organizujecie wieczór panieński jak i kawalerski i potrzebne są Wam pomysły na spędzenie go razem? Po pierwsze przemyślmy dokładnie czy łączony kawalerski z panieńskim to dobry pomysł? Zatem jak to wygląda w praktyce? Otóż, owszem – w przypadku grup gdzie mamy pewność że wszyscy dopasują się do siebie, czemu nie? Łączony panieński i kawalerski może się udać nawet w przypadku jeśli niewiele osób z grupy tak naprawdę się zna. Mało tego, jest to doskonała forma tak zwanego #beforeparty przed właściwą imprezą jaką jest przecież ślub!

Rzeczywiście wspólny kawalerski i panieński mimo iż jeśli się uda będzie fenomenalną zabawą może nastręczać dodatkowych problemów gdy chodzi o atrakcje. A więc nie wszystkim dziewczynom będzie pasowała atrakcja na łączonym wieczorze jaką jest na przykład paintball… Z drugiej strony również. Na wieczorze kawalerskim może się okazać że nie każdemu Panu przypadnie do gustu SPA. Jak to pogodzić? Tutaj więcej pomysłów na wieczór kawalerski we Wrocławiu.

 

pomysły na wieczór panieński i kawalerski

Wspólny wieczór panieński i kawalerski

 Czy warto zorganizować wspólny wieczór panieński i kawalerski? Oczywiście że tak. W związku z tym że nie każdemu mogą pasować wspólne atrakcje na oba te wydarzenia można przecież spotkać się gdzieś po środku! Co to oznacza? A więc możecie przecież spędzić część kawalerskiego/panieńskiego razem a część oddzielnie prawda? No właśnie, dziewczyny zaserwujcie sobie wówczas indywidualnie SPA a Panowie jakąś strzelankę. Wspólnie natomiast spotkajcie się na jednym z kilku atrakcji. 

Jaka więc atrakcja może być wspólna i łączona na wieczór kawalerski z panieńskim? Owszem jest taka atrakcja. Jest to wielki imprezowy pojazd jakim jest oczywiście #HUMMER. Limuzyna à la ciężarówka jaką jest #hummer to nieprzeciętny imprezowy autobus który pomieści zarówno panieński jak i kawalerski. Dodatkowo ta niezwykła maszyna jest już dostępna w mieście Wrocław. Zapraszamy więc na: kawalerski Wrocław.

pomysły na wieczór kawalerski i panieński razem

Jakie więc mamy pomysły na wieczór kawalerski i panieński spędzony razem? Mamy właściwie TOP 3 kwestia:

1. Po pierwsze sprawdź jaką macie grupę. Jeśli wspólnie macie przynajmniej 10 osób, potrzebna Wam będzie duża limuzyna #hummer.

2. Po drugie, jeśli chodzi o koszty. Pamiętajcie że wynajem limuzyny możecie podzielić na zarówno kawalerski i panieński. Pozawala to na dużą oszczędność.

3. Po trzecie, wspólny wynajem limuzyny #hummer jest dobrym pomysłem dla panieńskich i kawalerskich które składają się z małych grup a chcą fajnie razem podzielić koszty.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest