Limuzyna na 10 osób w mieście Wrocław

Limuzyna na 10 osób Wrocław

 Jeśli interesuje Was wynajem limuzyny na 10 osób w miejscowości Wrocław to idealnie się składa. W kontekście dużych limuzyn XXL we Wrocławiu tak naprawdę jesteśmy jedyni jeśli chodzi o tak wyjątkowe limuzyny. Możecie bowiem Państwo wybrać z naszego bardzo szerokiego asortymentu coś bezpośrednio dla siebie. Jak wyglądają nasze wyjątkowe limuzyny?

 Notabene rewelacyjnie. Wasz czy to wieczór kawalerski czy to tez wieczór panieński na pewno będzie świetnie zrealizowany ze względu na właśnie wyjątkowe imprezowe pojazdy na Wrocław jakie oferujemy. Wynajem limuzyny Wrocław to na pewno nie jedyna fraza która bardzo chętnie jest wyszukiwania przez imprezowiczów (niezależnie czy jest to wieczór kawalerski we Wrocławiu czy panieński). Jeśli chodzi o limuzynyę na 10 osób we Wrocławiu czyli limuzyny XXL to możecie tak naprawdę wybrać spośród samochodów tego typu

 ⁃ lincoln Town Car 180,

⁃ HUMMER (oczywiście najlepiej czarna gdyż to jedyny kolor jaki pasuje temu motoryzacyjnemu gigantowi), 

⁃ Lincoln Town car 185 ⁃ Party bus.

School bus na Wrocław

limuzyna 10 osób Wrocław

Limuzyny na 10 osób we Wrocławiu

 Powyższe limuzyny to tak naprawdę motoryzacyjne wyjątkowe, super ekskluzywne imprezowe pojazdy jakie to świetnie będą pasować na Twój wieczór kawalerski / panieński czy tez może ślub – wesele. Tak, limuzyny – również te największe – pasują idealnie na ślub. Wbrew pozorom czarna limuzyna Hummer swietnie nadaje sie na ślub. Jeśli chodzi o wyjątkowość, jest ona numerem jeden. Wiec jeśli chcesz być oryginalny to czarna limuzyna HUMMER na ślub będzie Właśnie dla Ciebie. Jest to w rzeczy samej jeżdżący ideał. Kolejna sprawa to fakt ze w limuzynie Hummer oprócz możliwości DJ-a mamy opcje wynajęcia barmana. 

Tak jest, tylko tutaj jest to możliwe! W wyjątkowej limuzynie HUMMER  obsłuży Was nawet barman! Wiemy ze sobie tego nie wyobrażaliśmy natomiast ta limuzyna jest tak wyjątkowa, ze nie tylko może być tam dj i barman. Mało tego, dzięki wielkiej przestrzeni w tej limuzynie, może spokojnie sie tam odbyć występ erotyczny. Oczywiście tancerz erotyczny albo tancerka erotyczna zatańczy tylko dla Was kilka dobrych piosenek! Tak jest, sam wynajem limuzyny może wiec być świetną kombinacją.

 Mamy z dodatkowych atrakcji właśnie występ tancerki / tancerza erotycznego (striptizerki), możliwość umówienia barmana a nawet DJ-a. Mało tego limuzyna #hummer to nasza jedyna limuzyna z szyberdachem. Nie zwlekaj wiec, Hummer może być bardzo rozchwytywany ze względu na swoją wyjątkowość. Jeśli z kolei szukasz / interesuje Cię limuzyna na 13 osób we Wrocławiu – kliknij tutaj, odwiedź te stronę: limuzyna Wrocław 13 osób.

limuzyny na 10 osób we Wrocławiu