LIMUZYNA HUMMER WROCŁAW

limuzyna na 11 osób Wrocław

limuzyny na więcej osób Wrocław

Większa ekipa  i  potrzebna limuzyna na 11 osób w mieście Wrocław?

Nasza limuzyna 11-osobowa (notabene na 11 osób) będzie idealna na wynajem w mieście Wrocław na tak dużą ekipę. Na więcej osób mamy nie tylko limuzyny Lincoln ale także Hummer. Nieważne czy interesuje Was bardziej limuzyna hummer o kolorze biały czy czarnym, zapewnimy to Wam!  Razem z przejazdem limuzyną!  Lubicie niezwykły komfort i chcecie zaprezentować? Prezentujemy przedłużane limuzyny Lincoln Town oraz przedłużane Hummery w wersji stretch.

W pakiecie może być również striptiz! Współpracujemy z tancerkami oraz tancerzami erotycznymi którzy bezpośrednio będą  do Państwa dyspozycji – czas trwania na postoju takiego występu to ok 15-20 minut.

limuzyna na 11 osób Wrocław

Nawiasem mówiąc, nawet jeśli Wasza ilość równa się 9 – 10 osób, notabene dobrze będzie wynająć dłuższą limuzynę. W szczególności w przypadku wieczoru kawalerskiego – nie ma co ryzykować! Owszem, możecie wynająć standardową limuzynę, ale czy to nie w tym rzecz, aby już wynajmując tak ekskluzywny samochód, wszyscy czuli się komfortowo? Limuzyny Hummer oraz przedłużane limuzyny XL są wyjątkowe gdyż są to limuzyny produkowane na specjalne zamówienie. Limuzyna Wrocław to generalnie najczęściej wpisywana fraza gdy chodzi o limuzyny. Jak widać wyświetlamy się w czołówce, to o czymś świadczy.

Oferujemy tańsze wejściówki do wielu klubów z którymi współpracujemy, np. Domówka, Antidotum czy inne. Prosimy o kontakt w celu porozmawiania i zidentyfikowania takich kwestii jak: 

1. Po pierwsze, ile Państwa będzie oraz ile chce wejść do limuzyny,

2. Która data oraz godzina Państwa interesuje.

3. Po trzecie, jaki czas przejazdu limuzyną byłby ok na Wasz wieczór panieński / kawalerski.

4. Po czwarte, czy chcecie występ erotyczny w środku limuzyny na 11 osób?

5. Czy chcecie zniżkę do klubu pod którym wysadzi Was limuzyna na 11 osób. 

6. Czy chcecie powrót nad ranem do pobliskiej / dalekiej miejscowości. 

7. Czy zależy Wam na podjechanie limuzyną na 11 osób w jakieś specjalne miejsce

limuzyna 11 osób Wrocław
Limuzyna na 11 osób charakteryzuje się  dodatkowymi 2 metrami w porównaniu do standardowej limuzyny. Sprawia to, że macie niezwykłą wygodę oraz komfort w jej środku. Nie należy mylić standardowych limuzyn które zabierają więcej osób z tymi specjalnie przedłużanymi (Lincoln Town Car 180 i 185 oraz Hummer) które są przystosowane do większej ilości osób i w których notabene nie będziecie się cisnęli jak sardynki w puszce! Zapraszamy do oglądania zdjęć, filmików oraz kontaktu telefonicznego aby dowiedzieć się w pełni co możemy Wam zaoferować. Jeśli atrakcje które są w pakiecie Was również interesują, nadmieńcie o tym wspominając o limuzynie!