LIMUZYNA HUMMER WROCŁAW

limuzyna na 12 osób Wrocław

limuzyny na więcej osób Wrocław

Potrzebna Limuzyna na 12 osóbWrocław oferuje taką!

Limuzyna Lincoln Town car jest świetnym pomysłem na większe ekipy!  Lubicie poszaleć w czymś wyjątkowym? Prezentujemy przedłużane limuzyny Lincoln Town jakich na tym świecie niewiele. Jeśli już jechać to na grubo!

Limuzyna różni się od standardowej o kilka metrów. Możecie porównać limuzyny poniżej. Zobaczcie różnicę i zdecydujcie sami!

limuzyny na 12 osób Wrocław

Nawiasem mówiąc, nawet jeśli Wasza ilość równa się 9 – 10 osób, notabene dobrze będzie wynająć dłuższą limuzynę. W szczególności w przypadku wieczoru kawalerskiego – nie ma co ryzykować! Owszem, możecie wynająć standardową limuzynę, ale czy to nie w tym rzecz, aby już wynajmując tak ekskluzywny samochód, wszyscy czuli się komfortowo? Limuzyny XXL cechują się wyjątkowym komfortem gdyż są to limuzyny produkowane na specjalne zamówienie. 

Lincoln Town Car 180 to przedłużana limuzyna. Jest ona specjalnie dostosowana do przewożenia większej ilości osób. Limuzyna na 12 osób zapewni nie tylko to, żeby wszyscy uczestnicy wieczoru kawalerskiego, panieńskiego, urodzin czy innej imprezy uczestniczyli w wydarzaniu. Ogółem zapewni ona również wygodę. Nie ciśnijcie się jak sardynki w puszce w standardowej limuzynie. 

Limuzyna na 12 osób cechuje się dodatkowymi 2 metrami w porównaniu do standardowej limuzyny. Ponadto, ma dość wygodnie rozłożone siedzenia, tak aby wszyscy mogli się pomieścić w sprzyjającym przy tym rozłożeniu kanap. Skórzane kanapy powodują wygodę oraz komfort podczas jazdy. Limuzyna posiada 2 ekrany na których można wyświetlać teledyski. Wynajem tej limuzyny to koszt w granicach 400 zł. Limuzyna zapewni Wam ekskluzywną przejażdżkę i podróż z miejsca gdzie macie before party do klubu. Zainteresowani gdy chodzi o wynajem takiej limuzyny? Nic dziwnego. Nic dziwnego bowiem ten egzemplarz to unikat! Limuzyny i głośna muzyka równa się świetna zabawa, zatem limuzyna 12-osobowa jest wyposażona w wyjątkowy subwoofer który na pewno da radę na Waszej imprezie! Wieczór kawalerski? Panieński? Nie czekajcie.