Limuzyny w serii XL charakteryzują się tym że są doskonałe dla większej ilości osób. Niezależnie więc czy na pokład ma wejść 10 osób czy 15, z naszymi limuzynami będzie to możliwe. Wrocław nie oferuje zbyt wielu rozwiązań w tej kategorii. Postanowiliśmy więc wyjść na przeciw klientom i zapewnić Wam transport na większe ilości osób! Dzięki temu możecie być pewni że wszyscy zmieszczą się do limuzyny a notabene będą się super razem bawić! 

Pakiet korzyści jakie przynosi nam Limuzyna XL w mieście Wrocław:

1. Po pierwsze, wszyscy bawicie się w jednym miejscu.

2. Po drugie, limuzyny tego typu wyglądają wyjątkowo i w efekcie najbardziej luksusowo. 

3. Po trzecie, limuzyna ma odpowiednią ilość miejsca i nie ciśniecie się jak sardynki w puszcze! Przeto nie można organizować wynajem luksusowej limuzyny i w konsekwencji się cisnąć.

4. Po czwarte, nie jest duszno.

5. Po piąte, jest gdzie położyć alkohol oraz macie Wasz własny barek z barmanem.

Limuzyny na większą ilość osób

WROCŁAW

TOP 3 limuzyny XL

Limuzyna XL Wrocław

Duże limuzyny jakich mało...

Nasze limuzyny to rozwiązania na większe grupy imprezowiczów. Wśród wielkich limuzyny dominuje czarna limuzyna Hummer. Jest to gigant wśród limuzyn. Wielki pojazd Hummer to limuzyna na 15 osób, 20 a nawet 25!  Limuzyna XL jaką oferuje Wrocław ma oczywiście odpowiednią technologię w środku

Co więcej, jest tam kilka monitorów LCD które mogą wyświetlać teledyski podczas jazdy. To samo tyczy się jednej z dwóch najdłuższych limuzyn przedstawionych powyżej. Limuzyna Hummer H2 to jedyny imprezowy pojazd tej kategorii jaki oferuje Wrocław. Więcej limuzyny możecie znaleźć tutaj: limuzyny Wrocław. W skrócie – skoro cały Wrocław się bawi, Wy bawcie się jeszcze bardziej!

Przechodząc do kolejnej limuzyny, Lincolna – trzeba zaznaczyć że jego długość jest podobna do długości limuzyny Hummer. Te dwa imprezowe pojazdy różnią się jednak tym, że limuzyna Hummer jest znacznie wyższa oraz szersza. Nie wspominając już o większym barku. Może więc pomieścić więcej osób i drinków. Przedłużana limuzyna Lincoln z kolei zmieści do 13 osób. 

Możecie ją więc znaleźć tutaj: limuzyna na 13 osób Wrocław. Mowa tutaj o limuzynie która pojawia się jako druga oraz jest najdłuższym z imprezowych pojazdów. Jest ona nieco dłuższa od tej trzeciej oraz ma inaczej ułożone kanapy. Aby zobaczyć wnętrze limuzyny należy nacisnąć na zdjęcie i wówczas się powiększy. Drugi imprezowy pojazd Lincoln to limuzyna na 12 osób i jest najkrótszy z tych trzech dużych limuzyn. Tak czy owak, każda z tych limuzyn jest wyjątkowa. W konsekwencji Wrocław nie oferuje zbyt wielu limuzyn tego typu. 

Są to jedyne trzy limuzyny we Wrocławiu które pomieszczą większą ilość osób. Krótko mówiąc, mamy dostęp nie tylko do limuzyny HUMMER a także bliski kontakt innymi właścicielami limuzyn.  Mamy więc tutaj: Lincoln Town Cara 180, 185 oraz Limuzynę Hummer XXL (największa limuzyna we Wrocławiu). Jeśli więc macie jakiekolwiek pytania – dzwońcie do nas. Życzymy abyście świetnie się bawili.