LIMUZYNA HUMMER WROCŁAW

School Bus Wrocław

Limuzyny XXL to także seria do której zalicza się amerykański School Bus, Wrocław od niedawna udostępnia możliwość wynajmu takiego pojazdu. Jest to limuzyna – imprezowy autobus który pomieści bardzo dużą ilość osób. 

School Bus który jest możliwy na wynajem w mieście Wrocław to przede wszystkim amerykański, żółty gigant którego zwykle na ulicach nie widać. Jest to świetny pomysł na wieczór kawalerski czy wieczór panieński liczący więcej niż nawet 25 osób. 

Pakiet korzyści jakie przynosi nam School Bus znajdujący się w mieście Wrocław:

– jest to po pierwsze świetny imprezowy autobus na więcej niż nawet 25 osób (idealna limuzyna na 15 osób to z kolei HUMMER).

– należy stwierdzić że po drugie to super możliwość na mega prezent na urodziny, kawalerski, panieński a nawet ślub (Wrocław’ski School Bus może służyć także jako autobus przewożący gości na wesele).

– po trzecie, jest to idealna limuzyna na 20, 25 a nawet ponad 30 osób!

– kolejna kwestia – czyli po czwarte, mimo że to imprezowy autobus, jest tam klimatyzacja!

– no i finalnie, po piąte, jeśli chcecie – za dodatkową cenę, macie swojego didżeja!

School bus

WROCŁAW

TOP 3 limuzyny

School Bus - imprezowy autobus

Nasze limuzyny są jak widać w różnych wachlarzach gdy chodzi o wielkość. Od przeciętnej limuzyny – standardowej na 9 osób, po limuzyny na 11 osób. We Wrocławiu jest również jedna limuzyna na 12 osób. A od niedawna jest dostępny słynny HUMMER nawet na 15 osób i więcej (do 25 osób).

School Bus czyli od niedługa możliwy pojazd w mieście Wrocław, to imprezowy autobus który wiedzie prym wśród innych pojazdów. Wiadomym jest, że limuzyna HUMMER jest najbardziej prestiżowym pojazdem. Śmiało można natomiast powiedzieć, iż school bus jeśli chodzi o większe gabaryty, powinien się znajdować w rankingu zaraz za nim.

Mimo że HUMMER pozostaje w naszym rankingu jako zdecydowany numer jeden i daleko nie ma nic, kolejnym imprezowym pojazdem gdy chodzi o wielkie gabaryty (limuzyny XXL), jest właśnie wspomniany imprezowy, amerykański autobus.