Kto płaci za wieczór kawalerski we Wrocławiu?

Kto płaci za wieczór kawalerski

Chcecie zapytać kto płaci za wieczór kawalerski we Wrocławiu? Po pierwsze oczywiście najwięcej osób na początku uważa że wszystko powinien zapłacić świadek który jest najczęściej najbliższą rodziną do Pana Młodego albo jego najlepszym przyjacielem. Jak wiadomo tak jednak być nie powinno. Nie można bowiem takiego kosztu zrzucać przecież na jedną osobę. Dlaczego Świadek miałby płacić za całą imprezę na której bawią się tak naprawdę wszyscy? Tak jest, owszem – spójrzmy prawdzie w oczy, przecież Wy wszyscy bawicie się na tym kawalerskim. Jeszcze inni uważali że najlepiej jeśli wszystko zapłaciłby Pan Młody.

 Oczywiście tak jedno jak i drugie to totalny absurd. Za wieczór kawalerski nie powinien zapłacić w całości ani Pan Młody ani świadek. Możecie się z tym zgadzać bądź też nie ale przecież ta impreza jest dla Was wszystkich. Zarówno Pan Młody, świadek, jak i wszyscy Wy będziecie przecież korzystać ze wszystkich tych atrakcji co Pan Młody. 

Dlaczego zatem tylko jedna osoba miałaby płacić, i to jeszcze osoba która zapewne zaprosiła Was wszystkich na ślub a tam ponosi olbrzymie koszty.  W kontekście samych atrakcji, możecie podpatrzyć jakie atrakcje mają dziewczyny na wieczorach panieńskich, tutaj: inne limuzyny we Wrocławiu

 

kto płaci za wieczór kawalerski

Kto ma zapłacić za kawalerski

Co ważniejsze to nikt nie powinien mieć wątpliwości że faktycznie, kawalerskim cieszycie się Wy wszyscy. Nie tylko Pan Młody, Panna Młoda czy też świadek. Przecież wszyscy z tego korzystacie z tej imprezy i bawicie się razem z Panem Młodym. Jak więc to powinno wyglądać w praktyce? Za kawalerski powinniście zapłacić Wy wszyscy.

 Oczywiście możecie jedynie zrezygnować z tego za kawalerski miał zapłacić Pan Młody. Jeśli chcecie odwdzięczyć Panu Młodemu za ślub który wkrótce organizuje i odciążyć go od kosztów to jest to na pewno dobry moment. Zatem za wieczór kawalerski możecie zapłacić albo Wy wszyscy albo wy wszyscy za wyjątkiem Pana Młodego. Wówczas to faktycznie ma sens. Tak naprawdę tylko te dwie opcje są najlepszymi rozwiązaniami.

Jedni uważają że Pan Młody nie powinien ponosić kosztów, drudzy natomiast że warto abyście rozłożyli całkowity koszt kawalerskiego na wszystkich. Dlaczego zdania są aż tak bardzo podzielone. Oprócz tego że Pan Młody płaci za wesele, Wy również macie z tym związane z koszty (oprócz zysków w postaci super zabawy). Przecież prezent koledze trzeba dać. Dlatego każdy z Was chciałby zapewne aby całkowity koszt był podzielony na wszystkich, tak aby koszt był najniższy a zysk największy

 

Konkludując, tylko dwie opcje są właściwe jeśli chodzi o pytanie kto płaci za wesele. Poniżej podajemy więc dwa słuszne rozwiązania:

  • Za wieczór kawalerski płacą wszyscy bez wyjątków. Tutaj również Pan Młody płaci.
  • Za kawalerski płaci cała ekipa oprócz Pana Młodego.
 
 To tak naprawdę dwie jedyne właściwe i słuszne rozwiązania. Możecie podjąć głosowanie które z nich powinno być wdrożone. Zatem macie niełatwe zadanie, musicie zadecydować w kilka osób nad dość ważną sprawą jeśli chodzi o wieczór kawalerski we Wrocławiu.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest